HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Afganistanlı Kardeşlerimize Acil Yardım

Afganistanlı Kardeşlerimize Acil Yardım

TL

İç savaş sonrası zor günler geçiren Afganistanlı Kardeşlerimiz Acil Yardımlarınızı bekliyor.

Afganistan’da yıllardır devam eden siyasi iktidarsızlık ile beraberinde yaşanan iç savaş nedeniyle işsizlik ve ardından yaşanan kuraklık sonucunda Afganlı kardeşlerimiz zor günler geçiriyor. İç savaşın yaptığı tahribat sonrası birçok aile evsiz kaldı ve kamplarda zor şartlar altında yaşamaya başladı. BM Raporuna göre Afganistan’da 14 milyon kişi açlık, kuraklık ve susuzluk sonucu hayatta kalmak için yaşam mücadelesi veriyor.

 

İç savaş ve kıtlık sonrası Afganistanlı kardeşlerimizin yaralarını sarmak için; 9 KG Prinç, 5 kg Barbunya, 2 Paket Makarna, 3.5 Kg Şeker, 250 Gram Çay, 5 Litre Yağdan oluşan Gıda Paketi hazırlıyoruz. Kamplarda yaşam mücadelesi veren kardeşlerimizin salgın hastalıklarda mücadele etmesi için; Çamaşır Deterjanı 2 KG, Bulaşık Deterjanı 5 LT, Çamaşır Suyu 1 LT, Çamaşır Sabunu 6 Adet, Diş Macunu 3 Adet, Diş Fırçası 6 Adet, El Sabunu 6 Adet ve 2 Şişe El Sabundan oluşan Temizlik Seti ulaştırıyoruz.

 

Zor günler geçiren Afganistanlı Kardeşlerimize GIDA ve TEMİZLİK yardımı ulaştırıyoruz. GIDA yardımı yapmak için 300 TL, TEMİZLİK yardımı yapmak için 200 TL bağış yapabilirsiniz.

 

SMS ile yardım için DESTEK yazıp 5560’a gönderip 10 TL bağış yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.