Arama Kurtarma Projeleri

Deniz Feneri Derneği Arama Kurtarma Birimi olarak, acil durumlarda hayat kurtarma misyonumuzu sürdürmek için bağışlarınızı bekliyoruz.

Arama kurtarma ekibimizle, yaşanma ihtimali olan her felakete karşı hazır olmak için eğitimlerimiz başlıyor.

Deniz Feneri Derneği olarak ihtiyaç duyulan her alanda var olmak ve yardım çığlıklarını karşılıksız bırakmamak için arama kurtarma ekibimizi kuruyoruz.

Ülke olarak her felakete hazır olmalıyız. Yakın zamanda üst üste yaşanan deprem ve sel gibi felaketler neticesinde binlerce canımızı yitirdik. Yitirilen canlara yenilerinin eklenmemesi ve yardım çağrılarının cevapsız kalmaması için biz buradayız.

Kurulacak olan arama kurtarma ekibimiz yoğun bir eğitim sürecinden geçecek ve özellikle deprem ve sel gibi ülkemizde yaşanma ihtimali yüksek olan afetlere karşı nasıl müdahale edilmesi gerektiği, arama kurtarmanın ilke ve yöntemlerinin neler olduğu, afet anını ve sonrasını ekip ruhuyla yönetmenin yöntem ve teknikleri uygulamalı olarak ekiplerimize aktarılacak.

Sizler de arama kurtarma ekibimizi kurarken eğitim sürecindeki giderlerimize katkı sağlamak amacıyla bağışta bulunabilir, ailemizin iyilik çemberinin daha da büyümesine vesile olabilirsiniz.

Arama Kurtarma Gönüllüsü Ol

Toplam