HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Ayşe Beşlike

Ayşe Beşlike

Hızlı Bağış Yap

Ayşe Hanım, ameliyatı için yardımlarınızı bekliyor.

Nice hayatlara ışık tutup nice sabrı şükre katık yapan yürekleri sizlerle buluşturan Bir Hayat Kurtar Projesi’nde bu kez güneye; güzel ülkemizin bereketli, iklimi gibi insanlarının da sıcak  Akdeniz’ine uzanıyoruz.

 

Mersin-Bozyazı’da üç kişilik çekirdek bir aile Beşlike ailesi. Bütün fertlerde ciddi sağlık sorunları var ve buna bağlı olarak da ekonomik sıkıntı. Evin tek çocuğu Meryem Hazal 15 yaşında özel eğitim (RAM) öğrencisi ve görme problemi ileri derecede, süren tedaviyle iyi olacak inşallah. Baba Ali Bey; sağlık nedeniyle malulen (psikolojik) emekli olmuş. Evin tek sürekli geliri olan bu maaş kira, faturalar ve zorunlu harcamalara yetmiyor. Zira yaklaşık SEKİZ yıldır yatağa bağlı ve bu süreçte on kez ameliyat olan annemiz Ayşe Hanımın operasyonları sırasında alınan kredilere kesiliyor bir kısmı.

 

Ailemizin durum ve sıkıntısını derneğimize bir komşusu iletmiş. Acilen, daha önce Ayşe Hanımın kalçasına takılan ve açılma yapan platinin çıkarılıp değiştirilmesi gerekiyor. Başlamış olan tetkiklerin tamamlanması ve operasyon için de 3000 lira desteğe ihtiyaç var.

 

Dosyayla ilgili net bilgilerin önümüzdeki hafta dönmesini bekliyorduk ancak bu sabah dönüş oldu. Belki tevafuk belki Ayşe hanımın Vakti Cumada ettiği dua…

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.