HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Ayşe Yıldır

Ayşe Yıldır

Hızlı Bağış Yap

Ayşe Hanım’ın Çektiği sıkıntılara bir de mahkeme cezası eklenince hayatı daha zorlaştı.

Ayşe Hanım yedi yıldır Deniz Feneri kıyafet ve gıda yardımları alıyordu. Sağlık problemleri nedeni ile bir işe girip çalışamayan Ayşe Hanım, pazarlarda kıyafet satarak ve evde el işleri yaparak geçimini sağlamaya çalışıyor. Ev kirasını ve giderlerini bu şekilde karşılamaya çalışan Ayşe Hanım yıllar önce alkolik olduğu için eşinden ayrılmıştı. Bir taraftan yalnız başına hayatını sürdürürken bir taraftan da psikolojik tedavi görüyor.

 

Yeni bir evlilik yapmak için tanıştırıldığı adamın yanlış niyetlerde olduğunu öğrendiğinde bu evlilikten vazgeçti. Ancak kötü niyetli adam vazgeçmedi. Telefonda Ayşe Hanım’ı tahrik etmeye başladı. Ayşe Hanım kendisinden uzak durması için adamı telefonda tehdit ederken adamın ses kaydı yaptığından habersizdi.

 

Daha sonra bu ses kayıtları ile aleyhine açılan hakaret davasında verilen hapis cezası para cezasına çevrildi. Bir kamu kurumunda 6 ay ücretsiz çalışarak ta cezasını çekebileceği seçenek bulunan Ayşe Hanım, bağlı bulunduğu kaymakamlıkta çalışmaya başladı. Bu süre zarfında Ayşe Hanım’ın 260 lira kira bedelini ve aylık 140 lira para yardımını karşılayacağız.

 

 

6 aylık toplam 2400 liraya ihtiyacı olan Ayşe Hanım’a yardım elinizi uzatmaya ne dersiniz?

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.