HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Ayşegül B.

Ayşegül B.

 

Şifa duada bereket imecede gizli. 

Çoğu zaman v/ermektir almak, 

Hayatı ciddiye, dünyayı hafife... 

Ve bazen de almaktır v/ermek, 

Nefse boş, insana huzur! 

 

 

Ayşegül kardeşimiz çocuk yaşta yetim kalmış, kırklı yaşların başında ve yaklaşık yirmi üçüncü yılında olan evliliğinden iki evladı var ellerinizden öper onun deyimi ile göz aydınlığı.  

Hep diyoruz ya her insan bir dünya ve herkesin de imtihanı başka başka. Tam on yıl öncesine kadar karı koca çalışıp birlikte emekle üretip kendilerine yetiyor evlatlarına hayırlı, güzel bir gelecek için eğitim planları yapıyorlardı. İki bin on ikide göğüs kanseri tanısı kondu. 2018’e kadar dört kez ameliyat oldu. Çalışamadığı gibi bu zorlu süreçte eşi de bir süre işsiz kaldı. Borç, harç yardımlarla şükür atlatıldı denirken yeniden nükseden hastalığa ek kardeşimizde baş gösteren panik atağa bağlı ani bayılmalar tedavi sürecini daha da zora sokarken farklı bir tedavi gerekliliği daha doğurdu. 

 

Bölgede herkesin derdine koşan, elinin yettiğine uzanan yetemediğinin haberini yetebilir diye düşündüklerine ileten değerli bir gönüllü amcamız iletti aileyi ve artık size emanet, ne aldıkları borçları ödeyecek ne de tedaviyi sürdürecek halleri kalmadı diyerek. 

 

Hikayeye başladığım “Şifa duada bereket imecede gizli” sözüyle aldık kabul ettik emaneti. İnşallah Mevlam imtihanlarını kolay etsin tez vakitte şifasını versin. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.