HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Bayramlık Kıyafet

Bayramlık Kıyafet

TL
Hızlı Bağış Yap

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da yüzlerce yetim ve yoksul çocuğu bayramlık kıyafetlerle sevindireceğiz.

Neredeyse her bayram öncesinde bayramlık almak, bayramın ilk günü yeni kıyafetleri giyme titizliği, hatta alınan kıyafetleri başucuna koyarak uyumak... tüm bunlar bir çocuk için çok tatlı heyecanlardır. Bir de bu tatlı heyecanları hiç yaşamayan, yaşayanları mahzun bir şekilde seyreden çocuklar var. İşte o çocukları mutlu etmek 300 TL´lik bir bağışla mümkün.

 

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da bir çok yerde binlerce yetim ve yoksul çocuğu bayramlık kıyafetle sevindireceğiz. Dünya genelinde savaşlar, doğal afetler, yoksulluk ve hastalıklar nedeniyle anne ve babalarını kaybederek yetim kalmış 400 milyona yakın çocuk bulunuyor.

 

Deniz Feneri Derneği bugüne kadar ülkemizde dünyanın 65 farklı ülkesinde yetim ve yoksul çocuklara ulaştı. Ayrıca onlarca farklı ülke ve bölgede dönemsel olarak yetim ve yoksul çocukların mağduriyetlerini eğitim, sağlık, bayram harçlığı, gıda, kıyafet ve diğer sosyal ihtiyaçlarını gidermeye çalışan derneğimiz, dünyanın farklı bölgelerinde mağdur olmuş yetim çocukları "hamilik sistemi" ile destekliyor.

 

Derneğimiz, “Bir Yetim Büyütüyorum” kampanyası ile yurt içinde ve yurt dışında binlerce yetim çocuğu düzenli destek kapsamına dahil etti. Yetim ve yoksul çocukların bayrama mutlu ve huzurlu bir şekilde adım atabilmeleri için dünya genelinde çalışmalar yürütüyoruz.

 

Geçtiğimiz bayramlarda binlerce yetime bayram sevinci yaşatan derneğimiz, yetimler için sürdürdüğü hayır seferberliğini bu bayramda da devam ettirecek.

 

Bayramlık Kıyafet 300 TL

 

Bayramlık Projesi’ne destek vermek isteyen bağışçılarımız 300 TL karşılığında bir yetim ve yoksul çocuğun bayramlık kıyafet ihtiyacını karşılayabileceği gibi projeye, “BAYRAMLIK” yazıp 5560’a bir SMS göndererek de destek olabilirler. Bir SMS bedeli 10 TL.

 

Ayrıca, yetim bağışı yaparak ihtiyaç sahibi çocukları bir gün değil her gün mutlu edebilirsiniz.

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.