HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Bilal B.

Bilal B.

TL
Gereken Miktar
22.000 TL
Toplanan Miktar
8.555 TL

Düşlerini tebessümle büyütür çocuklar.

Çığlık çığlığa susuyor yürek,
Heyhat ..!
Zamanın zindanında gönüllü mahpus insan,
D/uyuyor musun?
 
Yiğit Eymen ve Buğlem biri iki yaşında biri dört aylık. İkisi de göz aydınlığı günlük yevmiye, bağ bahçe ve zaman zaman da inşaat işlerine hammaliyeye giden Bilal kardeşimiz ve ev hanımı olan annelerinin. Kardeşlerin ikisi de inşallah şifa bulacaklar rahatsızlar biraz. Buğlem’in kalp kapakçıklarında açıklık var. Yaşı ilerledikçe tıbbi bir müdahaleye gerek kalmadan kapanır unut ve duasıyla kontrol altında.
 
Yiğit ise bir buçuk yaşından itibaren yaklaşık altı aydır hastanelerde. Samsun’da başlayan tedavi süreci Ankara’da devam ediyor. Solunum yetmezliği tanısıyla tedavi alınan yavrumuz iki kez soluk borusu genişletilme lazer operasyonu geçirmiş ve boğazında trake (delik) var. Durumu iyiye giden ve Allah’ın izniyle planlanan son operasyonla sağlığına kavuşacak olan Yiğit’in bu uzun süreli ve üstelik Karadenizli olan aile için gurbette devam edecek şifa arayışında desteğe ihtiyacı var.
 
Ulaşım konusunda SYDV defalarca destek olmuş, önceki operasyonların borcunu eş dost ve akraba aralarında toparlamış. Gelinen noktada elli bin lira civarında görünen ihtiyacın yarıya yakını hemşehri derneklerinin imecesiyle tamamlanmış.
 
Yiğit, adı gibi yiğit bir delikanlı olacak yarınlarda. Bugün onun şifası için şehir şehir gezen, hastane koridorlarını yarı aç yarı tok mesken edinen anne babasının göz aydınlığı milletine , devletine hayırlı bir evlat olacak inşallah.
 
O vakte dek hepimize emenet.
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.