HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Cemal İrez

Cemal İrez

Hızlı Bağış Yap

11 yaşında lösemi hastası Onur'a yeniden güç kuvvet kazanması için desteğiniz gerekiyor.

Onur; 11 yaşında… Hem okuluna hem de hayatındaki birçok etkinliğe bir süre ara vermesine  neden olan lösemi ile 2014 Ocak ayında tanışmış.

Uzun bir mücadele gerektirdiğini biliyor ve azmini umudunu hiç kaybetmemiş. Babası, annesi ve ağabeyinin iliği tutmayınca nakil için daha geniş çaplı bir araştırmaya girmiş doktorları. Ve çok şükür dayısının oğlunda çıkmış aranan ilik.

Nakil gerçekleşmiş. Yolun başında olduğunun farkında ama… Çok dikkat etmeli kendine, beslenmesine vb… Daha bir süre daha hastane kalacak… Sapa sağlam dönebilmek için okuluna, kavuşabilmek için arkadaşlarına biraz daha zamana ihtiyaç var.

Cemal Bey; iki evlat babası bir tekstil işçisi. Oğlunun hastalığına kadar karınca kararınca geçinip gidiyorlarmış. Bu süreçte hem işine gidememiş çoğu zaman hem de yetememiş geçim derdine eklenen Onur’un masraflarına.

Bugünlerde hem mutluluk hem de endişe göz yaşları döküyor. Mutlu zira evladı bir yıl bekledikten sonra nihayet ilik nakli oldu. Endişeli, çünkü tedavi süresince çok iyi bakılmalı, iyi beslenmeli üstesinden gelemezsem tekrarlarsa rahatsızlık diyor.

Birçok hayata küçük dokunuşlarla umut ve ışık veren Bir Hayat Kurtar Projesi bağışçıları sizleri Onur ve İrez Ailesinin yanında olmaya davet ediyoruz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.