HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Cemile S.

Cemile S.

Hızlı Bağış Yap
Yola,
D/alıp geçmişte v/erdiklerinle çık...
Durma sakın...
Yarına yetişmek hemen değilse de yakın.
 
 
“Kar dağına dert insanına göre” derdi rahmetli babam. On dört yıllık kurum geçmişimde bunu çok daha iyi anladım. Öyle sınavları öyle tevekkül ve teslimiyetle veriyor ki yüce yürekli insanlar. Mükafatlarını da büyük olsun inşallah.
 
Cemile Hanım da bunlardan biri. Kurum kayıtlarımıza Afyon’dan girmiş. İl temsilcimiz bizzat görüşmüş dosyayı incelemiş. İki erkek evladı olan aileye bir de prenses bahşetmiş Mevla ama biraz zaman alacak Nurhayat’ın ağabeyleriyle koşup oynaması. Şuan iki yaşında ve doğumdan itibaren bu sürenin büyük çoğunluğunu hastanede geçirmiş ana kız. Solunum ve gelişim sıkıntısı var yavrumuzun.
 
Şimdi Ankara Hacettepe’de ve hem soluk yolu boğazdan hem de dışardan beslenmesi için mideden delik açılması planlanıyor. Ardından da inşallah evde sağlanacak steril hastane ortamından sonra taburcu olacak.
 
Nurhayat için ventilatör gerekli. Toplam maliyeti aparatlarla yirmi beş bin lirayı geçen cihazın üçte birini bakanlık karşılıyor. Kalan miktar için eş dost ve yerel kurumlar imece yaptık.
 
Nurhayat önce sağlığına ve sonra annesiyle yuvalarına kavuşsunlar diye dualarımız. 
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.