HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Elif Bal

Elif Bal

Hızlı Bağış Yap

Baba sağlık şartları nedeni ile çalışamıyor. Ailenin geçimini anne gündelik işlere giderek sağlıyor. Evlerinin kapı ve pencereleri kullanılamaz durumda, tuvalet ve banyo kısımları çok sağlıksız, evin çatı kısmı akıyor.

Sayın Deniz Feneri Derneği yöneticileri, sizlere Adana ili Aladağ ilçesi Kıcak köyünde ikamet eden Bal ailesi için yazıyorum.

Dört çocuklu ailemizin durumları oldukça kötü durumdadır. Baba Cumali Bal 2010 yılında iş kazası sonucunda beyinde küçülme, ses tellerini kaybetti, herhangi bir işte çalışma için fiziksel anlamda yetersiz durumda. Anne Elif Bal köyde ailesinin bütün geçimi annenin üstünde köyde gündelik iş buldukça çalışıyor, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Çocuklarımız Hilmi, açık lise öğrencisi yurtta kalıyor. Ümame 8. Sınıf öğrencisi, Hafize 7. Sınıf öğrencisi, Settar 2.sınıf öğrencisi olan, zor şartlarda eğitim almaya çalışan 4 çocuklu bir ailemiz.

 

Ailenin genel durumundan bahsedecek olursak; Baba sağlık şartları nedeni ile çalışamıyor. Ailenin geçimini anne gündelik işlere giderek sağlıyor. Evlerinin kapı ve pencereleri kullanılamaz durumda, tuvalet ve banyo kısımları çok sağlıksız, evin çatı kısmı akıyor. Ailemiz yaşamını devam ettirmekte zorlanıyor. Fiziksel şartların acilen iyileşmesi gerekiyor. Belirttiğimiz eksikliklerin giderilmesi ve çocuklara sağlıklı bir yaşam ortamı hazırlayabilmek için, derneğinizden ihtiyaç sahibi olan bu insanlarımızın hayatlarına küçük bir dokunuşla büyük değişiklikler yapabilmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.