HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Erhan T.

Erhan T.

Henüz 5 yaşında ilik kanseri olan ve tedavisi devam eden Nazlı yavrumuzun ailesine olacak desteklerimiz, şu mübarek günlerde...

Her nefes,

Bir doğum.

İnsan!

Unutursan,

Zaman durur!

Ve,

Bazen hakikat,

Kendi kendini bulur!

 

Nazlıcan henüz 5 yaşında ve üç yıldır ALL&İlik kanseri ile mücadele etmekte. Adında sadece nazlılık, bu gül yüzlü kızın. Samsun’da başlayan tedavisi uzun ve zorlu bir yol olmuş seyyar satıcılık yapan babası için. Kızının tedaviye gitmediği günlerde ya da annesi onun yanındayken, on yaşındaki oğlunu komşuya bırakabildiği günlerde o da rızkının peşine düşmüş. İlaçlar konusunda bir eczane destek olmuş. Gidiş geliş yol vb masrafları için bulup buluşturmuş. Yardımların ve kazancın yetmediği yerde evdeki eşyalarını satarak kapatmış açığı. Önemli olan Nazlıcan’ın iyileşmesiydi ki şükür öyle de olmuş.

 

Ta ki kısa bir süre önceye kadar gayet iyiydi Nazlıcan. Halsizlikle başlayan şikayetleri aileyi yine yeniden hastane yoluna düşürdü ve maalesef hastalığın nüksettiğini üzüntüyle öğrendiler. Artık ilik nakli gerekliydi. Şükür ki ağabeyinin iliği tuttu ve hemen verildi Nazlıcan’a.

 

Şimdi dört ay var önümüzde beklenilecek ve tedaviye devam edilecek. Sık sık Samsun’a gidilecek. Belki ara ara orada kalınacak.

 

Tedavisiyle ilgili ne gerekiyorsa yapılıyor. Bize düşen onun daha sağlıklı bir ortamda geçirmesi bu süreci ve pandemiyle birlikte işe çıkması da imkansızlaşan, aylardır kirasını veremeyen babanın yükünü almak biraz omuzundan... İnşallah Nazlıcan’ın tamamen iyileştiğine şahit olmak bir de...

 

Siz gönlü zenginlerimizin kardeşlerinin iftar ve sahur sofralarına misafir olmak için yolladığınız gıda desteklerinin Karadeniz dağıtımı vesilesiyle yollarımız kesişti Nazlıcan’la ve şimdi inşallah elini bırakmayacağız o koşup oynayana dek.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.