HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Fatma Y.

Fatma Y.

Sözümüz var Tevhid için Muhammed’e! 

Kuş kanadında umuda eş, 
Toprağa düşen tohuma güneş, 
Çocukların tebessümüne kardeş, 
Günde beş vakit dua olursun eğil..!
 
Aynı kandan, aynı candan Muhammed ile Tevhid. Kardeşler, karındaşlar sekiz yıl önce gözlerini dünyaya aynı anda açtıkları günden beri aldıkları verdikleri nefes, sevinç ve üzüntüleri aynı. Tek yumurta ikizi bu çocukların tek farkı Tevhid’in %96 oranında serabral palsi (beyin felci) olması. 
Asgari ücretin biraz üzerinde bir gelirle çalışan Fatma Hanım çocukların hem anne hem babası. Hem onun gayretini hem de Tevhid’in durumunu bilen eş dost, komşular imkanlar dahilinde yanlarında oluyor. Yerel belediye sosyal işlerdeki görevli ablaları imkanları dahilinde koşuyor ne sıkıntıları olsa. Ve işte şimdi karşı karşıya oldukları ihtiyacı çözemedikleri için onlar adına kendileri çaldı kapımızı ve bu vesileyle tanışmış oldu bu özel ve güzel ikizlerle. 
 
Tevhid için hem tedavi hem de eğitim yolunda hayatını kolaylaştıracak özel tasarım, rahatsızlığına uygun bir engelli bebek arabası gerekli. Sorduk soruşturduk ve aynı anda başka bir dosyada akranı sayılacak yaşlarda bir yavrumuza da gerekli olan bu aracı ilgili firmanın da hem iki adet alınacağından hem de imeceye katkı vermek arzusundan yaptıkları indirimle bulduk. 
 
Şimdi az biraz müsade bize çocuklar! 
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.