HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Fidan Akyel

Fidan Akyel

Hızlı Bağış Yap

 Babası iş kazası sonucu bir tarafı felçli kalan Fidanımızın işitme cihazına ihtiyacı var!

Güllü hanım; iki kız annesi. Kızlardan birini gelin etmiş, diğeri ise Fidan’ı. Fidan 20 yaşında; Ordu Üniversitesi İşletme Fakültesinde okuyor. Kendisiyle ilgili geçtiğimiz günlerde bize ulaşan ve üzüldüğümüz ama inşallah birlikte yine Allah’ın izniyle üstesinden geleceğimiz bir haber aldık. Ailenin dosyasına talep olarak alınan satırları olduğu gibi dikkatinize sunuyoruz.

 

 Babası iş kazası sonucu bir tarafı felçli kalan Fidanımızın bu sorunu ve sonrasında eğitimine destek olmak için sizi gönül birliğine davet ediyoruz.

 

07.05.2015 TARİHLİ GÖRÜŞME NOTU:

“Fidan’ın kulağında 17 Db lik işitme kaybı varmış. İşitme kaybının ilerlememesi, durması için doktorlar cihaz takması gerektiğini söylemiş. Ailenin sosyal güvencesi yeşil kart. Cihazın devlet tarafından karşılanma durumu henüz belli değil. Ordu Devlet Hastanesinden rapor bekliyormuş. Kendisine durum netleşince dönüş yapması söylendi. Gelecek bilgilere göre durumu değerlendirilecek.”

*Beklenen rapor ve bilgiler geldi. Cihaz 1300 TL. Yeşil Kart 600 TL’sini karşılıyor. Kalan 700 lira ve Eylül’den itibaren Fidan’a başarıyla sürdürdüğü eğitimine destek (200*9) için 2500 liraya ihtiyaç var.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.