Filistin'e Yardım | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Filistin'e Yardım

Filistin'e Yardım

TL

Zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren Filistinli kardeşlerimize yardım ediyoruz.

İsrail’in Filistinliler'e karşı son zamanlarda yeniden şiddetlenen saldırıları karşısında zor durumdaki müslümanlara yardım için harekete geçiyoruz.

 

Yıllardır abluka altına dünyanın en büyük açık cezaevi haline gelen Gazze’de, en temel insani ihtiyaçlar bile çok zor şartlar altında karşılanmaktadır. 2 milyona yakın Gazzeli Müslüman gıda, giyim, barınma, ilaç gibi hayati kaynaklara ulaşamamakta.İhtiyaç sahibi ailelerin gıda ihtiyacını karşılayacak olan derneğimiz, bağışlarınız sayesinde yardımlarını artırarak devam ettirecek.

 

Bu amaçla başlattığımız "Filistin'e Yardım" kampanyasıyla amacımız, kendisi burada ama kalbi Filistin’de olan, yüreği Filistinli kardeşi için atan herkesin bir Filistinli ailenin ihtiyacını paylaşmasını sağlamak. Oraya fiilen gitme imkanı bulamayan ama "Kudüs, Filistin, Gazze" denince gönlü sızlayan kardeşlerimizi bu kampanyamıza desteğe davet ediyoruz.

 

Bir Filistinli ailenin 1 aylık gıda ihtiyacını karşılayacak gıda kolimizin bedeli 150 TL'dir. Dilerseniz "FİLİSTİN" yazarak, 5560'a SMS gönderip, 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca Derneğimizin banka hesaplarından yapacağınız yardımların açıklama bölümüne 'Filistin Yardım' yazıp bağışta bulunarak destek olabilir, 0212 414 60 60  numaralı çağrı merkezimizi arayarak da bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Savaşın açtığı yaraları sarmak için ayrıca, İdlib’e Destek ve Yemen’e Acil Yardım projelerine de katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.