Gazze'ye Yardım Projeleri

Gazze'ye Gıda Yardımı

Gazze'ye Gıda Yardımı

Zalim İsrail’in saldırılarından dolayı evlerini ve yakınlarını kaybetmiş olan Filistinli kardeşlerimiz “Acil Yardımlarınızı” bekliyor.

Gazze Un Yardımı

Gazze Un Yardımı

İsrail tarafından açlığa ve susuzluğa terkedilmek istenen Filistinli kardeşlerimizin acil olarak un yardımına ihtiyacı var.

Gazze Sıcak Yemek

Gazze Sıcak Yemek

Zalim İsrail, Filistin’e aylardır katliam yapmaya devam ediyor. Bugüne kadar on binlerce kardeşimizi şehit edildi ve yüzbinlerce insanda sakat kaldı.

Gazze Temizlik Kolisi Yardımı

Gazze Temizlik Kolisi Yardımı

Gazze’de yaşam her geçen gün giderek zorlaşıyor.

Gazze’ye Çadır Yardımı

Gazze’ye Çadır Yardımı

Gazze’de soykırım devam ediyor.

Gazze Nakdi Yardım

Gazze Nakdi Yardım

Zekâtını Gazze’yle paylaş, Gazze’yi yaşat..

Gazze Battaniye Yardımı

Gazze Battaniye Yardımı

Dünya’nın gözü önünde aylardır soykırıma maruz kalan Gazzeli kardeşlerimize battaniye yardımlarınızı ulaştırıyoruz.

Gazzeli Öğrencilere Eğitim Yardımı

Gazzeli Öğrencilere Eğitim Yardımı

Aileleri ve yakınları Gazze’de zulüm altında olan ve Türkiye'de yaşayan öğrenci kardeşlerimize eğitim desteği sağlıyoruz.

Zalim İsrail saldırılarından dolayı evlerini kaybetmiş olan Filistinli kardeşlerimiz ACİL olarak Yardımlarınızı bekliyor.

İsrail’in Filistin halkına ve topraklarına zulmü devam ediyor. Acil yardımlarınız sayesinde adeta açık hava hapishanesine dönen Gazze ve kardeşlerimiz yaşama tutunabiliyor.

İşgalci İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları devam ediyor. Binlerce kardeşimizin yaşamını yitirdiği bu saldırılar her geçen gün artarak devam ediyor. Gazze’ye ulaştırılan acil yardımlar, kardeşlerimizin kutlu direnişine destek sağlıyor.

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları 80 yıldır aralıklı olarak devam ediyor. 7 Ekim’den bu yana aralıksız olan ve tüm insanlığı yok etmeye çalışan bu zihniyet binlerce masum insanın yaşamını yitirmesine sebep oldu. Zalim İsrail, kadın, çocuk yaşlı ayırmaksızın tüm sivilleri hedef almış durumda.

Yaşanan bu olaylar hepimizin sınavı. Bir zulme sessiz kalmak hiçbir Müslümana yakışmaz. Gazze’ye yardım ulaştırmanın bile çok zor olduğu bu zamanlarda tüm imkanlarımızı kullanarak bağışlarınızı kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Gazze için gıda, un, sıcak yemek, temizlik paketi, çadır, battaniye ve nakdi yardım gibi bağış projelerimiz sayesinde siz de kardeşlerimize destek olabilirsiniz.

İsrail, 7 Ekim'den bu yana Gazze'de 38 bin 11 Filistinliyi katletti. 87 bin 445 kişi ise yaralandı. Hayatını kaybedenlerin büyük çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşuyor. Binlerce Filistinli ise kayıp.

İsrail, tüm insanlığın gözü önünde bir milleti yok etmeye çalışıyor. Bunu yaparken insani olmayan tüm yollara başvuran zalim İsrail, şimdiye kadar birçok savaş suçu işledi, işlemeye devam ediyor. Geride kalan Filistinli kardeşlerimize yalnız olmadıklarını, mücadelelerinin tüm insanlık ve Müslümanlar için çok mühim olduğunu hatırlatmak için yardım ulaştırmaya devam etmeliyiz. Bağışlarınız kardeşlerimize umut oluyor.

SMS ile yardım için;

5560’a FİLİSTİN yaz 25 TL bağışla

5407’ye FİLİSTİN yaz 130 TL bağışla

Toplam