Gazze'ye Yardım Projeleri

Gazze'ye Gıda Yardımı

Gazze'ye Gıda Yardımı

Zalim İsrail’in saldırılarından dolayı evlerini ve yakınlarını kaybetmiş olan Filistinli kardeşlerimiz “Acil Yardımlarınızı” bekliyor.

Gazze Un Yardımı

Gazze Un Yardımı

İsrail tarafından açlığa ve susuzluğa terkedilmek istenen Filistinli kardeşlerimizin acil olarak un yardımına ihtiyacı var.

Gazze Sıcak Yemek

Gazze Sıcak Yemek

Zalim İsrail, Filistin’e aylardır katliam yapmaya devam ediyor. Bugüne kadar on binlerce kardeşimizi şehit edildi ve yüzbinlerce insanda sakat kaldı.

Gazze Temizlik Kolisi Yardımı

Gazze Temizlik Kolisi Yardımı

Gazze’de yaşam her geçen gün giderek zorlaşıyor.

Gazze’ye Çadır Yardımı

Gazze’ye Çadır Yardımı

Gazze’de soykırım devam ediyor.

Gazze Nakdi Yardım

Gazze Nakdi Yardım

Zekâtını Gazze’yle paylaş, Gazze’yi yaşat..

Gazze Battaniye Yardımı

Gazze Battaniye Yardımı

Dünya’nın gözü önünde aylardır soykırıma maruz kalan Gazzeli kardeşlerimize battaniye yardımlarınızı ulaştırıyoruz.

Gazzeli Öğrencilere Eğitim Yardımı

Gazzeli Öğrencilere Eğitim Yardımı

Aileleri ve yakınları Gazze’de zulüm altında olan ve Türkiye'de yaşayan öğrenci kardeşlerimize eğitim desteği sağlıyoruz.

Zalim İsrail saldırılarından dolayı evlerini kaybetmiş olan Filistinli kardeşlerimiz ACİL olarak Yardımlarınızı bekliyor.

Zalim İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları her geçen gün artarak devam ediyor. Filistinli kardeşlerimizin ulaştırılacak her türlü yardıma acil ihtiyacı var. Filistin için başlattığımız projelere bağışta bulunarak kardeşlerimize destek olabilirsiniz.

Gazze 7 Ekim’den bu yana bombalanıyor. Atılan bombalar ve çatışmalar sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı resmi rakamlara göre 30 bini geçti. Geride kalan milyonlarca insan ise zulüm altında.

Gazze çok büyük bir sınavdan geçiyor. Deniz Feneri Derneği olarak kardeşlerimize yardım eli uzatmak ve her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için gıda, un, iftar ve sahur yemeği, temizlik seti, nakit, battaniye ve çadır gibi birçok alanda yardım projesi ile kardeşlerimize destek oluyoruz.

Saldırıların ilk gününden bu yana binlerce çocuk katledildi. İsrail, tüm dünyanın gözü önünde bir soykırım gerçekleştiriyor. Bölgeyi hayatta tutan ve kutlu mücadelelerinin en büyük kaynağı dışarıdan gelen yardımlar. Kardeşlerimizin bölgeye ulaştırılacak bir şişe suya bile büyük ihtiyacı var. Bizler bağışlarınız sayesinde bölgedeki partner kuruluşlarla en hızlı şekilde koordine olmaya çalışıyor ve yardımlarınızı kardeşlerimize hayır dualarını da sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda en az 14 bin 944’ü çocuk, 9 bin 849'u kadın olmak üzere 34 bin 844 Filistinli öldürüldü, 78 bin 404 kişi yaralandı.ı. Çok sayıda Filistinli ise enkaz altında kayıp. Öldürülen Filistinlilerin % 73’ünün kadın ve çocuklar olduğu biliniyor.

SMS ile yardım için;

5560’a FİLİSTİN yaz 25 TL bağışla

5407’ye FİLİSTİN yaz 130 TL bağışla

Toplam