HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Geçici Giyim Mağazalarımız

Geçici Giyim Mağazalarımız

TL

"Geçici Giyim Mağazaları" sayesinde  ihtiyaç sahiplerine giysi yardımı ulaştırmaya devam ediyor.

Çeyrek asırdır iyiliği kuşanan yürüyüşümüz, ihtiyaç sahiplerine Deniz Feneri ışığını ulaştırarak içlerini ısıtmayı kendine görev bildi. Geçtiğimiz sene Diyarbakır, Şırnak ve Mardin’de açtığımız geçici giyim mağazalarımızın bu sene ilk durağı Siirt!

 

Diyarbakır, Şırnak ve Mardin’de açtığımız geçici giyim mağazalarımız bini aşkın aileden on bine yakın ferdin giyim ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile oldu. İhtiyaç sahibi ailelerimize yalnızca giyim malzemeleri değil aynı zamanda ihtiyaç duydukları gıda malzemelerini kapsayan kumanyaları da mağazalarımıza geldiklerinde takdim ettik. Çocuklu ailelerimize “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketlerimizi ulaştırdık.

 

Şimdi ise iyilik kuşanan Deniz Feneri yetkilileri ve gönüllüleri Siirt Geçici Giyim Mağazası için hazırlıklarını tamamladı. İlimizde bulunan ihtiyaç sahipleri tespit edildi. Açılışımız ile beraber ailelerimiz mağazamıza davet edilerek dışarıda bir mağazada alışveriş yapar gibi deneyerek ve seçerek isteklerine uygun elbiseleri temin edecekler.

 

Gittiğimiz her ilde bizleri coşkuyla karşılayan gönüllülerimize, daha fazla ihtiyaç sahibi aileye ulaşabilmemiz için bizleri destekleyen öncülerimize teşekkürü borç biliriz. İçini ısıttığımız her kardeşimiz için bağışçılarımıza minnettarız.  

 

Geçici Giyim Mağazalarımıza destek vermek için; 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim setimizi 300 TL ile bağışlayabilirsiniz. SMS ile yardım için 5560’a GİYİM yazıp 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.