HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Genel Bağış

Genel Bağış

TL

Bağışlarınızı gerçek ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz, 25 yıldır...

Deniz Feneri Derneği, kurulduğu ilk günden bu yana onu yalnız bırakmayan bir milyondan fazla bağışçısı ve 60 binden fazla gönüllüsüyle, Türkiye'de ve dünyada milyonlarca ihtiyaç sahibinin derdine derman olmuştur.

 

Deniz Feneri kayıtlarında Türkiye’den 700 binin üzerinde yoksul ailenin bilgileri mevcuttur. Bugüne kadar, yapılan sosyal inceleme sonrasında ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilen yüzbinlerce aileye nakit, gıda, giyim, barınma, sağlık ve benzer yardımlar ulaştırılmış ve gelen yeni başvurular için de aynı süreçler işletilmektedir.

Deniz Feneri, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık ve barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri ve giyim mağazaları ile ihtiyaç sahiplerine umut ışığı olmaya devam etmektedir.

 

Deniz Feneri, hiçbir ayrım gözetmeksizin ayni ve nakdi her türlü yardımı, gerçek ihtiyaç sahiplerine en kaliteli şekilde ulaştırma anlayışı ve bağış yapıldığı andan, yardımın ulaştığı ana kadar en küçük bir ayrıntının dahi kayıt altında tutulduğu sistemiyle 2007 yılında TBMM Üstün Hizmet Ödülünü'nü almaya layık görülmüştür.

 

Deniz Feneri, 2004 yılından beri “kamu yararı statüsü”ne sahip bir dernektir. Ayrıca derneğimizin banka hesaplarına doğrudan para yatırabileceğiniz gibi EFT yahut havale yapmak suretiyle de bağış yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz, 0212 414 60 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bağış ya da diğer konularla ilgili sorularınızın cevabını alabilir, görevlimiz marifetiyle kredi kartınız üzerinden hemen bağış yapabilirsiniz.

 

Ayrıca; İdlib’e Destek, Koronavirüse Karşı Temizlik ve Gıda Yardımı, Su Kuyusu Projesi, Kur’an-ı Kerim Bağışı ve diğer projelerimize destek vererek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürebilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.