HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler GÖKHAN TARTAR

GÖKHAN TARTAR

Hızlı Bağış Yap

Darda kalana uzanan dost elleriniz, semaya kalkan mazlum ellerden yükselen dualarla dolsun inşallah.

Kaybedildiğinde yerine koyulmayan, koyulamayan en büyük iki hazine zaman ve sağlık. Hele bir de imkansızsanız, yetemiyor yetişemiyorsanız.

 

Gökhan Tartar ve ailesiyle on yıl önce kesişmişti yolumuz. Bir dostuna kefil olmuş ve süreç icrayla sonuçlanmıştı. O yıllarda bir yaşlı, hasta amcaya bakmaya başladılar. Kira sorunundan kurtuldular böylece. Kendi yağında kavrulmaya başlayan Tartar ailesinin düne kadar yeni bir talebi, yardım isteği olmamıştı.

 

Yıllarca hasta bakan Gökhan Bey; geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirmiş. Ameliyat edilmiş ve maalesef şuan sol tarafı tamamen felçli. Yaradan’dan umut kesilmez tedavisi sürüyor. Bir evlatları var,daha öğrenci ve eşi de Gökhan Beye baktığı için daha önce gittiği ev işleri vb.de gidemiyor.

 

Baktıkları amca birkaç yıl önce rahmetli olunca onlarda kiraya çıkmışlar mecburen. Rahatsızlandığında yapılan borçlara kira borçları da eklenince evin annesi on yıl aradan sonra yine yeniden çaldı kapımızı. Tedavi için verilen yedi aylık süreçte bir de daha önce dönem dönem yaşadıkları sokağa atılma endişesini yaşayıp yorgun yüreğini daraltmasın Gökhan kardeşimiz istedik. Darda kalana uzanan dost elleriniz, semaya kalkan mazlum ellerden yükselen dualarla dolsun inşallah.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.