HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Hüseyin K.

Hüseyin K.

Hızlı Bağış Yap

Hüseyin kardeşimizin, hafta aşırı hastaneye gidip gelmesi ve tetkikleri için yanında olacağız inşallah dua ile gönül gönüle.

Dün;
Mazi olurken c/anda...
Yarınlar;
Umuda m/artı, 
Her sabah yine yeniden güneş doğanda..! 
 
 
Dünleri çok yakın Hüseyin’in zira daha 26 yaşında. Ve dört gün önce birinci yaşını tamamlayan bir kız babası. Yıllarca kuaför çıraklığı, kalfalığı yapmış ve tam kendi mekanını açmış zanaat öğrendiği ustaları gibi yenilerini yetiştirerek iş, aş vermeye başlamışken lösemi tanısı konmuş.
 
Kontroller, tedaviler, ardından ilik nakli ve hala süren, devam da edecek olan tedavi ve kontroller. Dükkan devredilip borçla tamamlanan hastane parasına eklenmiş. Kızı ve eşiyle emekli babasının yanına yerleşmek zorunda kalmış tekrar ki hem kirayı karşılayamaz olmuş hem de ailesinin zaruri ihtiyaçlarını. Ve sık sık hastaneye gidip gelmesi bazen de yatması gerekiyor.
 
Mevla’nın izniyle şifa bulup tekrar işinin başına geçecek olan bu kardeşimizden Kütahya gönüllülerimiz sayesinde haberdar olduk. Onlar da el ve gönül birliği yaptılar zaruri ihtiyaçlar noktasında destek veriyorlar aileye.
Biz de Hüseyin kardeşimizin, hafta aşırı hastaneye gidip gelmesi ve tetkikleri için yanında olacağız inşallah dua ile gönül gönüle.
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.