HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Kadir K.

Kadir K.

İyiliğe Engel Yok! 

Kapat gözlerini ... 

Kalk yürü hissetmeden bacaklarını, tutunmak istediğinde duvara ellerinin olmadığını fark et. Yardım çağırmak için bağırdığında konuşamadığını ...Duyma, duyama, bu kara sessiz bir rüya... 

 

Görmeyene göz, duymayana kulak, konuşamayana dil ve yürek yürek koşan "ÖZ"ümüz, bizi gerçek engelli yapacak tek uzvumuz. 

 

Özünde engel barınamayanlara selam olsun!!!  

Sevgi engel tanımaz... İyiliğe engel yok. 

 

Kadir Kardeşimizin, “Bir yıldır yatağa bağlıyım, engelli babam ve yaşlı annemin eline bakıyorum ki dışarı çıkabileyim.” diye başlayıp durumunu özetlediği talep mektubu tam da “Engelliler Haftası”nın başında ulaştı bize. 

Kansere bağlı %96 ortopedik engeli olan kardeşimizin tedavisi on iki senedir memleketi Sivas’ta sürmekte ve artık yürüyemeyecek olsa da Allah’ın izniyle inşallah şifa bulacak. 

Tüm ihtiyaçlarını ona bakmakta olan annesine verilen evde bakım ücretiyle karşılayan Kadir’in,“İnsana engel yok, bir akülü araç hem beni, hem anamı rahatlatacak ve kansere karşı verdiğim mücadelede bana güç ve moral olacak” dediği aracın siparişini bugün sizden aldığımız güçle zaman kaybetmemek adına verdik.  

Bayrama yetişse keşke ama zaman dar; belli mi olur, bazı dualar çabuk yol bulur. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.