Kur'an-ı Kerim Bağışı

Bağışlarınızla, Afrika'da ihtiyaç duyulan yerlere Kur'an-ı Kerim dağıtıyoruz. Kardeşlerimize bir adet Kur'an hediye etmek için 100 TL bağış yapabilirsiniz.

Afrika’nın birçok bölgesinde temel insani kaynaklardan yoksun yaşayanların en büyük ihtiyaçlarından biri de eğitim. Müslüman coğrafyalardaki camii, mescit özellikle de Kur’an-ı Kerim eksikliği İslam dünyasına hiç yakışmayacak durumda. Özellikle kırsal kesimlerde derme çatma yapılarda verilmeye çalışılan İslami eğitimin en temel eksiği ise Kur’an-ı Kerim!

Her türlü zorluğa rağmen dininden kopmayan kardeşlerimiz, çocuklarına Kur’an öğretimini tahta ya da ağaç kabuklarından tabletler yaparak, kömürleri kalem gibi kullanarak veriyor. Bu şartlar altında İslam’ı öğrenen çocukların bizlerden en büyük isteği Elifba ve Kur’an-ı Kerim.

Deniz Feneri Derneği olarak “Hediyelerin En Güzeli Kur’an-ı Kerim” kampanyası ile kitabımız Kur’an-ı Kerim'i, Afrika’da tüm zor şartlar altında dinini öğrenmek isteyen kardeşlerimize ulaştırmayı hedefliyoruz.

Siz de sadece 100 TL bağış yaparak bu güzel projeye destek olabilir, Afrikalı çocuklara hediyelerin en güzelini ulaştırabilirsiniz.

Afrika’ya Kur’an bağışı dışında ayrıca, su kuyusu projesine de destek olabilirsiniz.

SMS ile yardım yapmak için KURANI KERİM yazıp, 5560’a gönderin 25 TL bağışta bulunun.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam