HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Mehmet H.

Mehmet H.

TL
Gereken Miktar
28.000 TL
Toplanan Miktar
7.405 TL

İyilik yolda kalmaz..!

Güneşsiz gölge olmaz,
Açmadan hiçbir çiçek solmaz.
Düştün de peşine aşılmadı hangi engel,
Zaman alsa da “İyilik” asla yolda kalmaz.
 
Mehmet Hasan, 2023 başında 46 yaşına giren ve ömrünün tam da ortasında 2000 yılında 23 yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucu sağ ayağını kaybeden, baba toprağında çiftçilik yaparak nafakasını çıkartan azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kardeşimiz.
 
Yaklaşık on yıl önce eski teknolojiyle yapılmış, defalarca kırılıp tamir edilmiş ve yıllardır bağ bahçede onu taşıyan protezi artık işlevselliğini yitirmiş.
 
Dün bağlı bulunduğu ilçe kaymakamlığından ilettiler Mehmet Hasan’ın genel durumu, mücadele ve ihtiyaçlılığını. İnşallah onu tekrar ayağa kaldırıp, emeğiyle hayata tutunduracak protezi elbirliğiyle sağlamak için sıvadık kolları. İlk protezi yapan firma ile temas kuruldu, maliyette %20 kadar onların da destekleri oldu ve yarın için Mehmet Hasan’a randevu alındı ki kontroller yapılıp ölçüler alınsın.
 
Bu satırları kaleme almadan hemen önce konu olgunlaşınca müjdeyi vermek için aradığımızda yazımıza başlığı da kendisi attı aslında teşekkür ederken sizlere.
 
Helal edin haklarınızı, yordum, zahmet verdim. Selam söyleyin tüm destek veren bağışçılarınıza böyle insanlar oldukça Allah’ın izniyle “İyilik Yolda Kalmaz.”
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.