HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Necla T.

Necla T.

Hızlı Bağış Yap

Necla T. hanım doğma büyüme İstanbullu, 65 yaşında. Bir zamanlar Şişli’nin en yardımsever kişisi iken şu anda kendisi yardıma muhtaç duruma gelmiş. Babasının kanser olması nedeniyle kendisinin ve annesinin hayatı tamamen altüst olmuş. 22 yıl yatalak babasına bakmış ve bu süre zarfında evini ve dükkanını kaybetmiş. Bakım masrafları için çektiği kredi nedeniyle de maaşına haciz gelmiş bu nedenle düzenli geliri de yok.
 

87 yaşındaki annesi ise ciddi anlamda hasta ve yoğun bakım sendromu yaşamakta. Düzenli olarak ilaç kullanıyor ve bakıma muhtaç durumda. Necla Hanımın kendisi de lenf ödemi hastası bu nedenle kendi hayatını da idame ettirmekte zorlanıyor. Evleri olmadığı için otelde yaşamak zorunda kalıyorlar ancak biriken borçlar nedeniyle otelden çıkmak zorundalar. Bunun yanında annesinin ve kendisinin ihtiyaç duyduğu ilaçlar sebebiyle eczaneye de borçları var.
 

Bir göz odalı olsa da bir eve geçmek, kendi hayatını düzelttikten sonra çalışmak, mümkünse bir dükkan açmak ve kimseye muhtaç olmadan annesine bakmak istiyor. Borçları nedeniyle telefon alamadığından Necla hanımla ilgili bilgileri derneğimizden alabilirsiniz.
 

Biriken otel, eczane ve market borçları için kendisine gereken miktar 15.000 TL.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.