HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Pınar T.

Pınar T.

Çocuklar, u/mutlu yarınların yürekli yolcuları.

G/özümüzün aynı yöne b/akmasından konuşmadan anlaşmamız..!

Gönlü iyilik ve yardım için atan bir kardeşimiz vesilesiyle tanıdık Feride ve ailesini. Daha yedi yaşında olan bu yavrumuz sağlığıyla imtihanda hem bedensel hem de zihinsel engeline bir de solunum sorunu eklenince bir süre mecburen hastanede yatmak zorunda kalmış ama bu sıkıntının kronik olduğu tanısı konulunca taburcu kararı verilmiş ancak evde yaşamsal fonksiyonlarını sürdürebilmesi için gerekli medikal malzemeler temin edilmek kaydıyla.  
 
Babası asgari ücretli çalışan Feride’nin annesi ev hanımı ve zamanının büyük bir kısmı da onun ihtiyaçlarını karşılayıp, bakımını yaparak geçmekte, sekiz ve on dört yaşındaki ablaları okuyorlar. 
 
Konudan ve bu derdini sözle değil gözüyle anlatan derin bakışlı kızımızdan haberdar olmamıza vesile dostlar ihtiyaç duyulan medikal malzeme için gerekli olan yaklaşık 45.000 liranın 30.000 lirasını toparlamışlar, 5000 lirası için de söz aldıkları bir yer var ve kalanı da yine birlikte bir hayata dokunup onunla birlikte tüm aileye derin bir nefes aldırmak için bize düşen.  
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.