HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Saffet B.

Saffet B.

Sessiz olur gürültüsü suskunluğun!

Umutla yüreğim tanıştığından beri,
B/ekliyorum dünü günle.
Ümidi boyadım gökkuşağı ile,
Bilinmezlik en bilindik olgu hayatta,
Ve gönül insanın en telaşlı en tanıdık yeri.
 
Sessizlik, dalından kopan yaprağın salınışı rüzgarda, hasret kokan kavuşmalarda açılan kolların sarılışıdır. "Her şey vatan için" diye sınır boylarında Mehmetçiğin haykırışıdır. Ve sessizlik kulun dua dua Mevla’ya secde secde yakarışıdır.
 
Seksenlik çınar Saffet Amcanın bir süredir sessizlik kaplayan hayatına hoş bir seda olabilmek için davetlisiniz gönül imecesine. Dört yıl önce geçirdiği felçle sol tarafı ciddi oranda hareket kabiliyetini kaydeden ve geçen yıl azimle sürdürdüğü fizik tedavi ile az da olsa düzelme kaydeden amcamız yaklaşık yedi yıldır da yaşadığı işitme kaybına bağlı olarak işitme cihazı kullanmaktaydı. Bu cihaz artık hem eskimiş olmasından hem de işitme kaybının artmasından işlevini yerine getirememekte.
Gerekli testler yapıldı, ölçüler alındı ve amcamızı yakinen bilen daha önceki cihazı temin eden firma bu ihtiyaç da giderilsin diye ciddi destek vererek indirim yaptı. Yıllardır aynı yerde yaşayan ve emekli maaşıyla hayatlarını idame ettiren iki yaşlıdan oluşan ailemiz çevresince seviliyor ve destekleniyor. Biz de yeniden fizik tedavi için hastaneye yatma hazırlığı içinde olan amcamızı yeni cihazına elbirliği ile kavuşturacağız inşallah.
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.