HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Sıddıka K.

Sıddıka K.

Hızlı Bağış Yap

Eşini kaybeden ve iki yetimi ile hayata tutunan Sıddıka hanımın eşinden kalan borçları için desteklerinizi bekliyoruz.

İnsan, g/özünde insanın huzuru da elemi de gör, 

Hep iyi günde var olanın, ruhu sağır, gönlü kör. 

 

 

Ne güzel bir bağlılık göstergesidir değil mi? “İyi günde, kötü günde, hastalıkta sağlıkta …” diye söz verir çiftler yürekten birbirine huzurlu yarınlar için. 

 

Dün Kastamonu Temsilciliğimize ulaşan yeni bir dosya tam da bu sözü bihakkın yerine getiren kendi hastalıklarını unutup on beş gün önce Hakka uğurladığı eşinin sağlığına kavuşup kanseri yenmesi için tüm yüreğiyle iki buçuk yıl mücadele eden Sıddıka Teyzemizin. 

 

Şimdi Tahsin Amcadan yadigar biri 16 diğeri 19 iki oğlunu okutmak sıradaki hedefi ama diyor büyüğü babası hastalanınca mecburen bıraktı okulu sırtlandı yükü. Küçüğüm okuyacak ama başarılı da.  Rahmetlinin tedavileri sürecinde çok borçlandık eşe dosta yetmedi yetiremedik, ev kira iyi bakmak gerek ki gücünü toplasın. Şimdi o gitti inşallah memnundur hem o hem Mevla elimden geldiğince rahat ettirmeye çalıştım son vaktine kadar. 

 

Çok yormadık onu zira yazmıştı ve anlatmıştı belgeleriyle Kastamonu Temsilciliğindeki arkadaşlara. Aldığı maaştan sadece 300 lira kalmakta şuan borçlardan sonra hemen hemen bir yıl da bu böyle sürecek. Eğitimini kesip evin babalık sorumluluğunu alan ağabeyin asgari ücretiyle karşılanmaya çalışılıyor kiradan, faturalara, annenin ilaçlarından, kardeşin eğitim masrafları, yeme içme işte akla ne geliyorsa… 

 

Başınız sağolsun, rahmetliden kalan borçlar bizim dedik az zaman verin bize ve inşallah o ödenince emekli maaşı da eklenecek gelirinize. 

 

 

Bir dokunup hasta, yorgun ve yaslı bir ananın gönlüne su serpecek, bir yetimin yanında olup eğitiminde umutla yarınlara yürümesine eşlik edecek ve girdiği ağır yükü hafifleteceğiz diğerinin. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.