HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Şimdi Milletçe Dayanışma Vakti

Şimdi Milletçe Dayanışma Vakti

TL

Yurdumuzun çeşitli bölgelerinde çıkan yangınlar ve sel felaketleri sonucu evsiz kalan kardeşlerimiz yardımlarınızı bekliyor.

Yurdumuz, değişen iklim şartlarının dünyada yaşattığı sonuçlardan etkilenmeye devam ediyor. Afetler ardında uzun yıllar telafi edilemeyecek hasarlar bıraktığı gibi afetzedelerin temel ihtiyaçlarından mahrum kalmasına da sebep oluyor.

 

Sel felaketi neticesinde yüzlerce insan evlerini, işlerini ve tüm birikimlerini kaybetti. Yangınlar yalnızca ormanlarımızı değil, çiftçilerimizin ekinlerini ve hayvanlarını da yakarak ülkemizin dört bir yanında derin kayıplara sebep oldu.

 

Doğal afetlerin halkımızı hazırlıksız yakalayarak hayatlarında kapanmaz yaralar açmasına engel olmak adına her türlü afete karşı ilk müdahalede kullanılması gereken sağlık, gıda, temizlik, giysi ve ev eşyası yardımına destek olmak için AFET yaz 5560’a gönder, 10 ₺ bağışta bulun.

 

Deniz Feneri Derneği olarak yıllardır ülkemizin her yerinde ve dünyada yardım bekleyen muhtaçlara ulaşıyor, afetzedelerin imdadına yetişiyoruz. Yalnızca gerçekleşen değil gerçekleşmesi muhtemel afetler için de çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Sizleri de yardım bekleyen afetzedeler için kenetlenmeye, birlik olmaya davet ediyoruz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.