HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Sinan A.

Sinan A.

Doğuştan bazı engellerle dünyaya gelmiş Sinan kardeşimiz hayata tutunmuş ve o da bir yuva kurmak istiyor. Desteklerimiz Sinan'ı "ayakta" tutacak inşallah.  

Engel ne demek can taşıyanlar için. Bir can üflenmişse eğer bir rahme, Rahim olandan, artık mukadderdir dünya yolculuğu. Yaşayacaksınız size verilen nefes bitinceye kadar. Ne fark eder zenginlik fakirlik, ne fark eder güzellik çirkinlik, ne fark eder aksak yürümek düz yürümek…

 

Aslolan, varlarımızla yoklarımızın ortalamasını yaşamak değil midir paylaşarak kardeşçe…Bağışlamakla mükelleftir her kul, kendine bağışlanandan…

 

Sinan, ciddi fiziki engellerle gelmiş dünyaya. Hastaneler mekanı olmuş yıllarca. Çok mücadele vermiş hayata elleri ve ayaklarıyla dokunabilmek için. Hamdolsun şimdi elleri de ayakları da dokunuyor hayata. Büyümüş ve bir başka yürekte de çarpmaya başlamış yüreği. Evlenmek, ev kurmak istiyor Sinan.

 

Ancak kolay değil şartlar. Anne babasının ayrılığı ile anneannesinin yanında büyümüş. Yolu yordamı orada öğrenmiş. Kendi aldığı engelli maaşı var ama, eşya ve düğün için el vermiyor imkanları. KPSS ye girecek yakında. Engelli kadrosundan bir işi de olsun istiyor.

 

Yanında büyüdüğü anneannesinin de imkanları kıt kanaat geçimlerine yetiyor ancak.

 

El vermek lazım Sinan’a ki hayal ettiği yuvanın temellerini atsın. Temel ev eşyalarını almaya destek için 15 bin TL ilaç gibi gelecek Sinan’a. Bu desteği siz verir misiniz?

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.