HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Sinan T.

Sinan T.

İki kızı da çok nadir görülen "beyincik erimesi" hastalığından mustarip Sinan Bey ve kızları için destek bekliyoruz.

Sinan Bey kahraman ordumuzda Uzman Çavuş olarak görev yapıyor. Gönül süruru iki kızı var ancak iki yavrumuz da dünyada çok nadir olarak görülen bir hastalıktan mustarip. Ülkemizde sadece 70 vakada görülen bu hastalık NÖRONAL SEROİD LİPOFUKSİNOZ TİP 2. Yani beyincik erimesi hastalığı. Yavrulara bu teşhis 3 yaşlarında iken konulmuş. Ameliyat sonrası ilaç tedavisi için ilaç gerekli ve ilaçlar yurt dışından temin edilebiliyor ancak. Hastane ancak 3 aylık ilaç temin edilirse tedaviye başlayabiliriz demiş Sinan Uzman'a. 

 

Sinan Bey'in yardım çığlığına Antalya Valilimiz cevap vermiş ve aileye yadım toplama izni verilmiş. Ayıca Antalya BŞB de billboardlarda yer vererek bu yardıma destek olmuş. "Zahide ile Yetiş" programında ve yerel bir kanalda da ailenin dramı gözler önüne serilmiş. 

 

Böylece ilaçların bedeli olan 1 milyon TL'nin 750 bin lirası toplanmış. Şimdi yardım izninin bitmesine az bir süre kala bizden de destek bekliyor Sinan Uzman ve kızları. Biz de kendisine 16.500 TL ile destek olma sözü verdik, siz değerli bağışçılarımıza güvenerek. 

 

Haydi en kısa zamanda bu bedeli toplayalım ve inşallah önce ameliyata sonrasında da tedavilerine şahit olalım yavrularımızın. Gücü her şeye yeten Rabbimiz'den duamız, sağlıklı bir şekilde görmek bu iki küçük yavruyu...

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.