HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Sümeyye A.

Sümeyye A.

Hızlı Bağış Yap

Doğuştan genetik "çift çene" diye bilinen bir hastalıkla boğuşan Sümeyye, ameliyat olmak için destek bekliyor.

Mevla’dan gelene kıldan ince boyun. Kulda hesap olur, oyun için de oyun. Ne şikayet ederiz ne de var yüzümüz, hoşa gidene neden bana demiyorsak ki üzülende de bu da sabır sınavında şükre katık der çekeriz sineye…

 

Ali ile Sümeyye’nin hikayesinin özeti bu sözler. Beş yıldır yürünen zorlu yolun sona yaklaştıklarında tanıştık onlarla. Doğuştan genetik çift çene diye tabir edilen bir rahatsızlığı olan Sümeyye kardeşimizin bu rahatsızlığı evlendikten kısa bir süre sonra belirginleşiyor ve 2014’ten bu güne üç operasyon geçiriyor. İyi günde kötü günde diye yeminle gönülle çıkılan bu yolda kader arkadaşı Ali kardeşimiz, varını yoğunu ortaya koyuyor, borç harç eşinin ameliyatlarını yaptırıyor. Bir taşeron firmada asgari ücretle çalışan Ali'nin aldığı borçların ödemesi sürerken daha "yeni ve inşallah son ameliyat" olunması gerektiği bilgisini alıyor tedavinin sürdüğü fakülte hastanesinden.

 

Üç adet özel implatla gerekli düzeltmeler önceki ameliyatlarda yapılan çene sabitlenecek inşallah.

 

Derdini anlattığı bir iş arkadaşının konuyu bize yazmasıyla kendilerinden ve olaydan haberdar olduk. İnşallah Sümeyye Bacımızın son ameliyatı olup sağlığına kavuşması, annelik hayaline bir adım daha yaklaşması ve bu süreçteki masraflar için gönül birliği yapacağız.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.