HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Suriye Kurban (Vacip) Bağışı

Suriye Kurban (Vacip) Bağışı

ADET
Birim Fiyat
7.500 TL

Kurban bağışlarınızla savaş mağduru Suriyeli kardeşlerimizi sevindirin. 1 hisse bedeli: 7.500 TL

Kurban bağışlarınızla bu yıl da kendi ülkelerinde mülteci hayatı yaşayan Suriyeli kardeşlerimizi sevindirin. 

 

Azez ve İdlib'teki kamplarda yaşam mücadelesi veren ve kendi ülkesi içinde mülteci olarak hayatını idame ettirmeye çalışan Suriyeliler, her bakımdan bizlerin desteğine muhtaç.

 

10 yıldan fazladır devam eden savaş hali, başta kadınlar ve çocuklar olmak üzere tüm Suriye halkını perişan etmiş durumda. Savaştan önce 23 milyon civarında olan nüfus, savaşla beraber 10 milyon seviyelerine inmiştir. Ölen, kaybolan, sığınmacı ya da mülteci pozisyonunda ülkesini evini terk eden sayısı yaklaşık 13 milyondur. Ülkemizde, Irak ve Lübnan'da yaklaşık 6 milyon Suriyeli mülteci bulunmaktadır. 

 

Deniz Feneri, savaşın başladığı günden beri Suriyeli kardeşlerimize gıda, giyim, barınma, çadır, briket ev ve kurban yardımında bulunmaktadır. "Mü'minler ancak kardeştir" düsturunca hareket edip, bize el uzatan kardeşlerimizin ellerinden tutuyoruz. 

 

Ramazan ayında olduğu gibi Kurban dönemini de yardıma bir vesile biliyor ve Suriyeli kardeşlerimiz için kurban bağış kampanyası başlatıyoruz. Sizler de kardeşlerimiz için kurban bağışında bulunun, yıl boyunca hiç et yiyemeyen yoksullara yardım edin.

 

Suriye'de Azez ve İdlib bölgesinde kesilecek kurbanların hisse bedeli 7.500 TL'dir. İsterseniz İdlibli kardeşlerimiz için İdlib'e Destek kampanyamıza ya da briket ev bağışı için İdlib Deniz Feneri Briket Evleri  projemize bağışta bulunabilirsiniz.

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.