Temizlik ve Hijyen Seti Yardımı

İhtiyaç sahibi ailelere Karonavirüs salgınına karşı Temizlik ve Gıda yardımı yapıyoruz.

Salgına Karşı Temizlik ve Gıda Yardımı

İlk kez Ocak ayında Çin’de rastlanan ve hızla tüm dünyayı etkisi altına alan salgın, yıkıcı bir şekilde yayılmaya ve korku salmaya devam ediyor. Salgın hastalık belirtileri taşıyan insanlar endişe içinde hastanelere akın ederken, belirtileri taşımayan kişilerin kendilerini sosyal izolasyon içine almaları tüm uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Herkes bu salgından etkilense de en büyük mağduriyeti, her kriz anında olduğu gibi, ihtiyaç sahibi insanlar yaşıyorlar. Deniz Feneri olarak bu mağduriyeti en aza indirmek için, desteklerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

İhtiyaç Sahibi Ailelere Salgın Hastalıklara Karşı Temizlik ve Gıda Yardımı Yapıyoruz

Gıda ve sağlıklı beslenmenin yanında kişisel temizlik ve yaşadığımız alanların hijyeni de çok önemlidir. Sağlıklı bir yaşam sürmenin en önemli koşullarından biri de sağlıklı beslenmek ve temizliktir. Bedenimizden, besinlerimizin, kıyafetlerimizin, evimizin ve çalıştığımız yerlerin temizliği daha iyi bir hayat sürmemizi sağlar. Temiz olmayan yerler, besinler ve kıyafetler; özellikle bulaşıcı hastalıkların yayılmasına, kişi ve toplum sağlığını tehdit eder vaziyete gelmesine sebep olur. Bu nedenle gerek kişisel temizliğimize gerekse de kıyafetlerimizin, çalıştığımız yerlerin, evimizin ve yediğimizin gıdaların temizliğine çok dikkat etmemiz gerekir.

Temizlik ve Gıda Yardımlarımız

Deniz Feneri olarak yıllardır ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarda bulunuyoruz. Derneğimize başvuran ailelerin, sosyal incelemelerimiz sonucunda ihtiyaçlarını tespit ediyor ve bu ailelere gıdadan giyime, barınmadan eğitim desteklerine kadar birçok kalemde yardımlar yapıyoruz.

Bu yardımlardan biri de Temizlik ve Hijyen Setleridir. Maddi imkansızlıklar nedeniyle en temel ihtiyaçlara erişemeyen kişi ve ailelere gıda kumanyalarının yanında Temizlik ve Hijyen Seti desteği de sağlıyoruz.

Son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan bulaşıcı hastalıklar, temiz olmayan ortamlarda yayılıyor ve herkesi etkiliyor. Ülkemizin de çok etkili önlemler salgına karşı en etkin yöntem temizliktir. Ellerimizden başlayarak tüm vücudumuzun ve kıyafetlerimizin, dokunduğumuz birçok ortamın basit ama etkili yöntemlerle temizlenmesi bizi hastalanmaktan koruyacaktır.

Bu nedenle dezavantajlı kişilere ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik Temizlik ve Gıda Yardımı çok önemlidir. Bir ailenin bir aylık temel gıda maddelerinin yer aldığı kumanyamızın yanında çamaşır ve bulaşık deterjanından yüzey temizleyiciye, şampuandan sıvı ve katı sabuna kadar bir aile için gerekli tüm temizlik malzemelerinin yer aldığı setlerimizde ayrıca ıslak havlu da yer almaktadır.

Bağışlarınızla dağıtacağımız bu temizlik ve gıda kolileri sayesinde yoksul aileler de salgın hastalıklardan korunacaklar, böylece tüm toplumumuzu etkileyen birçok bulaşıcı hastalıkla hep birlikte mücadele etmiş olacağız. Salgına Karşı Temizlik ve Gıda Yardımı projemize bağış yapın ihtiyaç sahibi bir ailenin korona virüs gibi bulaşıcı hastalıklarla mücadelesine siz de destek verin.

Ayrıca, sürekli devam eden kumanya bağışı kampanyamıza da destek verebilirsiniz.

Temizlik Seti İçeriği ( 400 TL):

  • Çamaşır deterjanı 4 kg 1 adet
  • Bulaşık deterjanı 750 ml 2 adet
  • Banyo sabunu 4’lü 1 paket
  • Şampuan 600 ml 1 adet
  • Sıvı sabun 400 ml 1 adet
  • Çamaşır Suyu 810 ml 1 adet

Toplam