HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Uğur Ö.

Uğur Ö.

Yangın, ateş sadece düştüğü yürekleri yakmadığında söner!

Kulak kesil derdi babam, 
Yüreği dilinde olana. 
Uzun uzun anlatmaz ama 
Sözü merhem olur yarana. 
Azı paylaşınca olur çok, 
Bölüşmeyi edinirsek adet aç kalmaz herkes tok.
 
Uğur Kardeşimiz bir büfede çaycılık yaparak on-sekiz ve beş yaşındaki kızları ile eşinin nafakasını çıkartan, işinde gücünde bir aile babası. 
 
Azını paylaşarak çok ettiği her kim dara düşerse imkanları doğrultusunda el uzattığına şahit komşu ve dostları ulaştılar bize onun adına şükür ki can kaybı olmayan o yangın sonrası.  
 
Elektrik kontağından yatak odasında çıkan yangında iki oda eşyalarla tamamen yanarken evin tamamı da duman ve isten kullanılamayacak duruma gelmiş. Gerekli tamir ve tadilat yapıldıktan sonra oturmaya devam edecekleri evin sahibi iki aylık kiradan feragat ederek destek olmuş kiracısına. Eş dost karınca kararınca imece yapmış. Yeni çıkan yangın raporu verilen resmi kurumlardan da destek gelecek inşallah. Çalıştığı yer hem kış bastırmadan evi toparlaması için izin vermiş hem de önümüzdeki ayın kirasını da önden ödemiş ki dar vakitte işe yarasın.  
 
Öncelikle ev komple temizlenecek ve sonra özel sıvılarla duvarlar yıkanıp, gerekli tadilatlar yapılıp boyanacak. Yanan eşyalar tedarik edilip yerine yerleştiğinde şimdi beş nüfus akrabalarda misafir olan aile yuvasına dönecek inşallah. 
 
Bu yangında ateş sadece düştüğü yeri yakmadı ki iyi yürekler darda kalan dostlarına çare için arayıştalar ve biz de siz gönlü zenginlerimizin bu özel proje aracılığıyla desteklerini ulaştırarak sürecin hızlanmasına vesile için can atmaktayız.
 
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.