HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Un Yardımı

Un Yardımı

TL
Hızlı Bağış Yap

Suriyeli mülteciler için en acil ihtiyaç, Un!

Bir çuval un: 500 TL

Suriyeli mazlumlar ekmeğe muhtaç...

 

Suriye´de fırınların büyük kısmı yıkıldı. Ekmek almak isteyen halk, hala ekmek üretebilen ve sayıları çok az olan fırınlar önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Saatlerce sıra bekleyen insanların bir kısmı ise ekmek alamadan geri dönüyor. Deniz Feneri, gerek Suriye içinde gerekse Türkiye´deki Suriyeli mazlumlara desteğinizle her ay bir çuval un ulaştırmak istiyor.

 

500 lira ile bağışlayacağınız bir çuval un, bir ailenin aylık ekmek ihtiyacını karşılayacak. Siz de 500 TL ile bir aileye 50 kg.´lık bir çuval un bağışında bulunabilirsiniz. Dilerseniz kendi temin ettiğiniz unu da Deniz Feneri aracılığıyla Suriye´ye ulaştırabilirsiniz.

 

Soru ve bağışlarınız için 0212 414 6060 nolu telefonu arayabilir, kredi kartınızla hemen bağış için yandaki bağış kutusunu kullanabilirsiniz. Dilerseniz yandaki bağış kutusu aracılığıyla bağış yaparken "periyodik bağış" seçeneğini işaretleyerek bundan sonraki aylarda da bağışınızın devam etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda derneğimizin banka hesap numaralarından kolay bağış ekranlarını seçerek de bağış da bulunabilirsiniz. 

 

Bu projemize toplu un bağışı yapan vergi mükellefleri "gıda bankacılığı" kapsamında bağışlarını vergiden düşebilirler.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.