HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Yavuz Dereli

Yavuz Dereli

Hızlı Bağış Yap

Yavuz Bey’e yapacağınız 4000 liralık bir destek biriken borçlarını kapatmaya ve rutin hayatına dönmeye yeterli olacak.

"Doğduğu yerde mi insan; doyduğu yerde mi? Yoksa doğduğu yerde doyarken kök salmış; darda kalanlara da el uzatırken çoluk çocuğunun güvenliği ve daha huzurlu yarınları için sığındığı yerde mi?

 

Bütün bu soruların cevabını Yavuz Bey defalarca sormuş kendi kendine? Doluya koymuş almamış boşa kalmış dolmamış? Cennet vatanın güzide şehirlerinden birinden sırf ofisini bir siyasi partiye vermedi diye canıyla, evlatlarının eşinin canlarıyla tehdit edilmiş, işine aşına mani olunmaya başladığında gönlü buruk ve gözyaşlarını içine akıtarak terk etmiş sılayı.

 

Dünün işvereni, ekmek parası için çok da anlamadığı inşaat işleriyle nafakasını çıkartırken, hani gelince üst üste gelir derler ya kaza geçirmiş. Düşme sonucu aylarca yatağa bağlı kalmış. Şimdi iyi çok şükür hem işinin hem ailesinin başında. Komşuları iletmişler bize bu vatanı ve yuvası için gelen sıkıntıları sınavdır O’ndan gelen baş tacı diyerek sabırla sineye çeken koca yürekli iyi insanın sıkıntılarını.

Çalışamadığı dönemde biriken kira, fatura vb borçlarını sorduk söylemedi, söyleyemedi! İnceleme için gidip rapor tutan arkadaşın notlarından ve kuruma ulaşan duyarlı komşularının verdikleri bilgileri harmanladık… Şimdi bu yürekli kardeşimize hem teşekkür hem gönül borcumuzu ödeme zamanı. "

Yavuz Bey’e yapacağınız 4000 liralık bir destek biriken borçlarını kapatmaya ve rutin hayatına dönmeye yeterli olacak.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.