HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Yıldız B.

Yıldız B.

Kübra'nın işitme cihazına ihtiyacı var.

"Sus"turduklarımız feryatlarımızdır !!! Susalım, d/uyan d/uyar ,d/uymayanın yüreği s/ağır"
 
 
Kübra; lise son öğrencisi ve inşallah seneye üniversiteli olacak. Onu akranlarından ayıran en son babasının sağlığında değiştirme imkanı buldukları işitme cihazı olmadan duyamıyor olması.
 
 
Daha iki aylıkken geçirdiği havale sonunu işitme yetisini %95 oranında kaybeden kızımız beş&altı yılda bir yenilenmesi gereken ve maalesef sosyal güvencelerinin karşılamadığı ve artık eskisinin işlev görmediği cihazın yenilenmesi için engelliler haftasında çaldılar kapımızı. 
 
 
Cihaz on iki bin lira, tedarikçi firma ailenin hikayesini öğrendiğinde hem Kübra’nın yetim oluşu hem de bu cihazın eğitim hayatı için olmazsa olmaz role sahip oluşundan üçte bir oranında indirim yaptı. Ve kalan sekiz bin liranın yarısı okuldaki hocaları ve arkadaşlarıyla bağlı bulundukları belediye tarafından üstlenildi. İmecenin üçte birlik bölümü ve aile için yıllık yapılması planlanan aynı yardımlar (gıda/giyim/temizlik mlz. vb) da siz Deniz Fenerlerine nasip olacak inşallah.
 
 
Eşinin yadigarı iki kızını evlendirip Kübra ile hayata tutunan annemiz Yıldız Abla taleplerini BHK Projesi vesilesiyle bağışçılarımıza ulaştırılacağını duyduğunda göz yaşlarını tutamadı. Umudun mutluluğa dönüşmesiyle akan her damla yaş dua olup ulaşsın sizlere…
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.