Yurt Dışı Kurban(Vacip)

Kurbanlarınızı; ekonomik, sağlıklı ve çevre koşullarına uygun şekilde kesip yoksullara ulaştırıyoruz. 1 hisse bedeli: 3.600 TL

1 Hisse bedeli; 3.600 TL

Kurban Bağışı

Kurban, bizi Allah’a yakınlaştıran, kardeşimizi hatırlamamıza vesile olan ve sadece Allah rızası için yapılan ibadetlerden biridir. Müslüman olmak, uzak diyarlardaki kardeşinle gönül bağının hep diri olmasını gerektirir. Birbirimizi hiç görmediğimiz ancak günü geldiğinde aynı çatı altında toplanacağımız milyonlarca kardeşimiz var. Deniz Feneri Derneği olarak kardeşlerimize daha kolay ulaşmanıza, yardımlarınızı ulaştırmanıza vesile oluyoruz. Derneğimiz 3 kıta 20 ülkede kurban kesim çalışmaları için hazır. Bize emanet ettiğiniz kurban vekaletlerinizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Deniz Feneri Derneği gece gündüz demeden gönüllü çalışma arkadaşlarıyla dünyanın birçok yerine yardımlar ulaştırmaktadır. Sizlerin desteğini yardıma muhtaç insanlara ulaştırarak onların yaşamlarına dokunmanızı sağlıyor. Bir çocuğun kalbinde umut yeşermesi ve mutlu olması sizlerin elinde.

Kurban, bize unutulmaması gerekenlerin hatırlatıcısıdır. Bağışlarınız hiç bitmeyecek kardeşliğin nişanesi olsun.

Bağışlarınızı Nasıl Yapabilirsiniz?

Kurban bağışlarınızı internet sitemiz üzerinden bağış sekmesine isim-soyisim, kredi kartı ve hissedar bilgilerini girerek yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız çalıştığınız bankadan (entegrasyon bankaları için) Deniz Feneri Kurban Projesine bağış yapabilir, diğer bankalar için de IBAN yada hesap numalarından ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca 0212 414 6060 nolu çağrı merkezimizden mail-order yoluyla ödemenizi yapabilir, bizzat bankanıza giderek de bağışınızı tamamlayabilirsiniz.

İnternet sitemizden yapacağınız işlemler son versiyon SSL sertifikalı güvenlik yazılımı ile güvence altındadır.

Kurbanlarınızı Nasıl Kesiyoruz?

Deniz Feneri olarak yıllardır kurban emanetlerinizi gönüllülerimiz, personelimiz ve ülkelerde çalıştığımız partner kuruluşlar eliyle bizzat seçiyor ve satın alıyoruz. Kurban kesimlerine iştirak ediyoruz. Kesimlerde temizliğe, İslami kurallara hassasiyet gösteriyor, hissedar isimlerini kameraya karşı okuyup kayıt altına alıyoruz. Etleri gittiğimiz bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz.

Kurban Kestiğimiz Ülkeler Hangileridir ?

Kurban Kestiğimiz Ülkeler :

Kurban Kesim Bilgileri

Kurbanlarınız kesildiğinde SMS ile bildirimde bulunuyor, bayramdan hemen sonra da kesim görüntülerini SMS ile cep telefonunuza gönderiyoruz.


Toplam