HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Yusuf A.

Yusuf A.

Dua Sade/ce ! 

Sessizlik, dalından kopan yaprağın salınışı rüzgarda, hasret kokan kavuşmalarda açılan kolların sarılışıdır. "Her şey vatan için" diye sınır boylarında Mehmetçiğin haykırışıdır. Ve sessizlik kulun dua dua Mevla’ya secde secde yakarışıdır. 

 

Gece sessizliğin, sessizlik yüreğin lisanı ... 

İşiten sağır, söyleyen lal ... 

Kapa g/özün, düçarım diye hayıflanma hiçbir dertten onlarla seni pişiren var.  

 

Hikmetinden sual yok, engin merhametin yüreklerimize huzur. Biz aciz ki biz zayıf ama farkındayız yükümüzün. Hayat yolunu bize kolay, insanlık emanetini her şartta yaren eyle. Yorgunuz, yılgınız, nankörüz ki birçoğunun mükafat saydığı hayatlardan şikayet eder, üç günlük dünya için özden sapar olduk. 

Mevlam; beratımızı istiyoruz farkındalığımızla sade/ce.  

El açıp, g/öz yaşı döküp, yalvarıp beratımızı.  

Bizi yarattığın fıtrat üzerine dimdik duranlardan eyle. Şerrin, aldanmışlığın davetkar oyunlarına düşürme bizi. Birbirimiz için duayı dilimizden, birliği, dirliği yüreğimizden eksik etme milletçe bugün ve verdiğin ömürce! 

 

İyilik, bilinmezin karanlığına esir ömür yolumuza ışık tutsun. 

Birbirimiz için ettiğimiz duaların kabulüne, g/öz yaşımızla yıkadığımız yüreklerimizin huzura erişine vesile olsun ve bugün bize şifa arayışı iletilen daha bir yaşında ama dokuz aydır hastalıkla pençeleşen Yusuf için kurtuluş olsun. Şen şifasını ver bizi de bu yolda vesile olup, duasını alanlardan eyle.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.