EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaHaberlerAracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı
Paylaş!
04-01-2016
Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı

Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’da kimliği belirsiz kişilerce engelli aracı parçalanan Ercan Kubaş’a Deniz Feneri Derneği tarafından engelli aracı hediye edildi.

 

Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden Ercan Kubaş’a ait engelli aracı geçtiğimiz günlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce parçalanmıştı. Olay sonrası mağdur olan ve büyük üzüntü yaşayan Kubaş’a Deniz Feneri destek oldu. Manisa ve Bursa Deniz Feneri gönüllü ve bağışçılarının destekleri sayesinde Ercan Kubaş’a yeni bir engelli aracı alındı. Kubaş’a aracını teslim eden Deniz Feneri yetkilileri, yaşamlarını zor şekilde sürdüren engelli vatandaşlarımızın araçlarına karşı yapılan saldırıyı büyük üzüntü ile karşıladıklarını ifade ettiler. Olayın medyada yer almasının ardından hayırseverlerden destek aldıklarınısöyleyen Deniz Feneri yetkilileri, bu üzücü olayların tekrarlanmamasıtemennilerini dile getirdiler.

 

Deniz Feneri yetkililerinden engelli aracını teslim alan Ercan Kubaş ise, “Aracımı parçaladıkları için çok zor durumda kaldım. Hareketkabiliyetim adeta yok edilmişti. Tüm hayırsever vatandaşlarımıza ve Deniz Feneri yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

ercan

Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı

Ercan, artık mutlu...

Posted by Deniz Feneri Derneği on 5 Ocak 2016 Salı
Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.