Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı
Yaşlı, Engelli ve Hasta Bağışçılarımız İçin Kurban Bağışı Yapmak Artık Çok Kolay! Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı

20-05-2016
Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı

Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, Kastamonu’yu ziyaret ederek Ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahiplerine destek olacaklarını belirtti.

 

Deniz Feneri Derneği Kastamonu İl Temsilciliğinin daveti üzerine Kastamonu’ya gelen Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, Karayılan, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Bağışçı Gönüllü Bulaşması programına katıldılar.

 

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesinde gerçekleştirilen Bağışçı Gönüllü Buluşması programında konuşan Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, iyilik hareketinin bir temsilciliğini de Kastamonu’ya açtıklarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Kastamonu temsilciliğimiz yapmış olduğu çalışmalarla diğer illere de örnek olmaya devam ediyor. İyilik hareketinin her geçen gün büyüyerek yurt içi ve mazlum coğrafyalarda ülkemiz insanının iyiliklerini  ulaştırıyoruz. Bu vesile ile Kastamonulu bağışçı ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt ise, Deniz Feneri Derneğinin çalışmalarını slayt eşliğinde sunum yaparak anlattı. Kunt, derneğin kurulduğu yıllardaki yoksulluk ile şuanki yoksulluğun aynı olmadığını belirterek, Etiyopya, Kenya, Gürcistan ve Fildişi Sahili'nde gerçekleştirilen kalıcı projelerden ve buralarda yaşayan insanların yaşam kalitesinden kesitler sunarak dünyanın değişik ülkelerindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti.

 

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilcisi Halit Bitkin de, Kastamonulu ihtiyaç sahiplerine uzun zamandır destek veren bağışçılara ve Deniz Feneri Derneği'nin genel merkezine teşekkür etti. Kastamonu’da yapılan iyilik faaliyetlerinden ve yurtdışındaki çalışmalardan bahseden Bitkin, Kastamonu’daki ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı öncesinde tekrar destek olacaklarını kaydetti.

 

Programın sonunda bir konuşma yapan Recep Koçak ise Prof. Dr. Saffet Solak Hocanın bir hatırasını anlatarak Deniz Feneri'nin, ihtiyaç sahipleri tarafından zor zamanda kapısı çalınan "ışığı yanan ev" olduğunu söyledi.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.