Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluşuyor
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluşuyor

17-06-2016
Deniz Feneri İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluşuyor

Birleşik Arap Emirlikleri Khalifa Bin Zayed Al Nahyan Vakfı'nın sponsorluğunu üstlendiği iftar yemeklerine Esenler Kültür Merkezi ev sahipliği yaptı.

 

Deniz Feneri her yıl olduğu gibi bu Ramazan'da da yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmadı. Dayanışma duygusunu geliştirmeyi amaçlayan Dernek ihtiyaç sahipleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

 

'Sadece İyilik' sloganıyla yola çıkan Deniz Feneri Derneği kurulduğu günden beri ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Dernek her sene Ramazan ayında muhtaç aileler ve yetimler için iftar sofraları kuruyor, dertlerine ortak oluyor.

 

Deniz Feneri bu Ramazan ayında Esenler Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeklerinde toplam 4 bin yoksul kişiye iftar verdi.

 

Birleşik Arap Emirlikleri Khalifa Bin Zayed Al Nahyan Vakfı'nın destekleriyle düzenlenen iftarlarda ortak payda iyilikti.

 

Deniz Feneri Derneği Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Deniz Feneri'nin iyiliği yaymak için var olduğunu belirterek "İnsanları iftar sofralarında bir araya getirmek gerçekten birlik ve dayanışma bağlarını güçlendiriyor, derneğimize kayıtlı çeşitli zamanlarda gıda, giysi, nakit, sağlık, barınma, eğitim vb. destekler verdiğimiz ailelerimiz ile bu sofralarda birlikte olduk, hasbihal ettik, dertlerini dinledik, oruçlarımızı açtık. Deniz Feneri Derneği'nin yeryüzünde son yoksula ulaşıncaya kadar çalışacağına söz vermiştik. Bu sözümüzü yerine getiriyoruz" dedi.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.