EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaHaberlerDeniz Feneri Karabük’te Yüzleri Güldürüyor
Paylaş!
02-04-2015
Deniz Feneri Karabük’te Yüzleri Güldürüyor

Deniz Feneri Karabük’te Yüzleri Güldürüyor

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği projelerle, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları ve yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 


Deniz Feneri,  yeni yardımlarıyla Karabüklü ihtiyaç sahiplerinin yanında. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt şunları söyledi:


“Derneğimiz kurulduğu günden bu yana şubeleri, temsilcilikleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla birlikte ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaç milyonlarca insanın yüreğine sevinç koydu.

 


Derneğimiz, yoksul aileler için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatların titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapıyor.
Deniz Feneri Ankara Şubesi tarafından Karabük il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim ve eşya yardımlarının dağıtımları devam ediyor.

 


Devam eden dağıtımlar kapsamında 241 aileye 21.937,00 TL değerinde gıda,180 aileden 1035 ferde 80.378.00 TL değerinde giysi ve 3 aileye de 1.062.00 TL değerinde eşya yardımları ulaştırılmış olacak. Yapılacak insani yardımların toplam değeri 103.377.00 TL’dir. Bu vesileyle, yardım alan ailelerimiz adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz.”

 

Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.