Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri'nden Terör Mağdurlarına Yardım Eli
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri'nden Terör Mağdurlarına Yardım Eli

09-04-2016

Terör mağdurları için "Deniz Feneri Derneği’nden Gönül Köprüsü" adı altında yardım kampanyası düzenlendi…

Deniz Feneri'nden Terör Mağdurlarına Yardım Eli

Temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan ve binlerce kişiye yetecek miktardaki gıda ve giyim paketleri PKK teröründen kaçan mağdur ailelere dağıtıldı.

 

Peynir, zeytin, salça, bulgur, yağ, makarna, helva, şeker ve çay gibi gıda ürünlerinin yanı sıra giyim kuşam malzemeleri iki araç ve Deniz Feneri gönüllülerinden oluşan ekip tarafından ailelere ulaştırıldı.

 

ŞANLIURFA DENİZ FENERİ AYAKTA

Yardım paketlerinin, sokağa çıkma yasağının uygulandığı terör bölgelerinden göç ederek kentin değişik noktalarına yerleşmek zorunda kalan ailelere, oluşturulan liste doğrultusunda ulaştırıldığını dile getiren Deniz Feneri Şanlıurfa Temsilcisi Osman Gerem, "Yardım malzemelerini alan PKK terörü mağdurları derneğimize teşekkür etti. Bu bölgedeki ihtiyaç sahiplerinin ve sorunların farkındayız ve daha fazla mağduru sevindirmek için bütün imkânlarımızı zorlayacağız" diye konuştu.

 

Yardım götürülecek aileleri önceden tespit ederek bir liste oluşturduklarını dile getiren Deniz Feneri yetkilileri, yardımları ailelerin adresine teslim ettiklerini kaydetti.

 

Deniz Feneri yetkilileri ve iyilik gönüllüleri, "Amacımız, ülkemizin bu zor günlerinde vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermektir" ifadesini kullandılar.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.