Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri'nden Yetim Çocuklara 23 Nisan Hediyesi
51 Çocuğumuzun Kırtasiye İhtiyaçları Giderildi Yardım Tırlarımız Suriye'ye Ulaştı Yurtdışındaki Çadlı Öğrenciler Formu Ege Temsilciliğimizin Yardım Tırları Yolda! Ankara Şubemizin Yardım Tırları Yolda! Bayramda 70 Çocuğumuza Kıyafet Bağışçılarımıza ve Gönüllülerimize Şükranlarımızı Sunarız Kurban Bayramınız Mübarek Olsun! İlk Kafilemiz Kırgızistana! Çocuklar İçin Sinema Günü Etkinliği Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri'nden Yetim Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

25-04-2015
Deniz Feneri'nden Yetim Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı münasebetiyle, Antalya'nın yetim çocukları ile birlikte Göynük'te bulunan Dino Parkı ziyaret edildi. Deniz Feneri Derneği Antalya Temsilciliğinin düzenlediği program kapsamında 40 yetim çocuk geziye götürüldü.

 

Çocuklarla birlikte gerek Dino Parkta, gerekse Konyaaltı sahilinde, Güney Sofrası Resteurant'ta ve dernek merkezinde çok neşeli anlar paylaşıldı. Dino Park’ta dinozorlar hakkında detaylı bilgi alan çocuklar, park içerisindeki oyun ve etkinlik alanlarında gönüllerince eğlendiler.

 

Yetim çocukları misafir eden Dino Park’ın sahipleri çıkışta çocuklara çeşitli hediyeler sunarak uğurladılar. Çocuklarımız adına Dino Park sahiplerine çok teşekkür ediyoruz.

 

Dönüşte muhteşem ikramları ile çocukların karnını doyurup, yine oyuncaklar hediye ederek uğurlayan Güney Sofrası sahibi Ali Bey’e ise ayrı bir minnet borcumuz var, kendisine şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Tüm bunların yanı sıra, sabahtan itibaren, çocukların tüm ihtiyaçları ile ilgilenen, gezi boyunca onları mutlu etmek için üstün çaba sarf eden ve de çocuklarımıza kek, meyve suyu, dondurma ve çikolata ikram ederek onların yüzlerini her daim güldüren Deniz Feneri Derneği Antalya Gönüllülerimiz Mehmet Durmaz, Gülşah Zeybek, Ayça Özkök, Rukiye Uysal, Elif Erdoğan ve personelimiz Atilla'ya ve fotoğraflar için Demet Yürek ve Serap Memik'e ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

 Ayrıca ulaşımda bize destek olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur’a ve Belediye Başkanımıza da teşekkür ederiz. Çocuklarımızın sevindirilmesine katkı sağlayan herkesten Allah razı olsun.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.