Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İftar Soframız Bu Kez Filistin’de Kuruldu
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

İftar Soframız Bu Kez Filistin’de Kuruldu

13-07-2015

Ramazan ayı boyunca Türkiye’de ve dünyada birçok yetim iftarı düzenleyen Deniz Feneri bu kez Filistinli yetimler için sofra kurdu.

İlgili Projeye Git
Yetim İftarları
İftar Soframız Bu Kez Filistin’de Kuruldu

Gazze Cebaliye’deki iftara çoğunluğunu Filistinli yetimler ve ailelerinin oluşturduğu 600 kişi katıldı. Buluşmada 126 yetim çocuğa 100’er TL bayram harçlığı da dağıtıldı.

 

Deniz Feneri Derneği Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Yavuz İnan’ın açıklaması; “Bereket, barış, birlik ve beraberlik sofralarımızı dünyanın 20 ülkesinde ve Türkiye’de çok sayıda şehirde kurduk. Ramazan ayının kalplerimize yağdırdığı güzellikleri taşıdık Patani’ye, Moro’ya, Bosna’ya ve diğer ülkelere. Dilini, örf ve geleneklerini bilmediğimiz topraklarda sofralar kurarak, hayırseverlerimizin iyiliklerini sunduk.

 

Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız bu kıymetli günlerde ve gecelerde son iftar soframızdan birisini Filistinli yetim kardeşlerimiz için açtık. Deniz Feneri Derneği kurulduğu günden bu yana maddi ve manevi olarak Filistinli kardeşlerimizin yanında oldu, onlara kardeşçe destek vermeye devam edeceğiz.”

filistin_iftar

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.